درباره ما

سوله مارکت پرتال بازاریابی اینترنتی و فروش شرکت خانه آفتاب شرق (با مسئولیت محدود)

سوله مارکت.استوک فروشگاه تخصصی صنعت سوله سازی، جایگاه فروش و معرفی ابزار، مصالح، ادوات و ماشین آلات کارخانجات و اصناف


 شرکت خانه آفتاب شرق  در تاریخ 3/12/83 با موضوع فعالیت در زمینه مهندسی ساختمان به شماره ثبت 241287 در اداره ثبت شرکت های تهران ثبت و فعالیت خود را آغاز کرد. در سال 91 با پشتوانه تجربه طراحی انواع سوله های صنعتی ، کارخانه و سوله های ورزشی در سالیان گذشته تصمیم به تاسیس کارخانه سوله سازی و تولید اسکلت فلزی ساختمانی نمود و با رویکرد تولید محصول صادرات محور و الگوبرداری از جدیدترین متد در صنعت سوله سازی یعنی ساخت تیرورق با جان سینوسی با مهندسی معکوس موفق به ساخت ماشین آلات مربوطه شد ونهایتاً در سال 97 تولید خود را آغاز کرد.


معرفی محصول:

 محصول شرکت با نام تجاری WAVY WEB ،  تیر ورق متشکل از جان موج دار و بال تسمه ای است که در دنیا به نام Sin Beam  شناخته شده است.

به لحاظ  لزوم استفاده از متریال با درجه کیفیت بالا و جوشکاری سراسری و همچنین ماشین آلات برش و مونتاژ مخصوص مقاطع سینوسی محصول از بالاترین کیفیت برخوردار می باشد. این شرکت علاوه بر عرضه محصول به عنوان مواد اولیه خام جهت استفاده عمومی در اسکلت های فلزی با تهیه و ثبت طرح منحصر به فرد مقاطع سوله پیش ساخته، سوله آماده تحویل تولید می نمایند.


تخصص:

تخصص ما بهینه سازی هزینه های تمام شده سوله های صنعتی است. رویکرد اصلی در طراحی سوله های تولید شده در این شرکت علاوه بر اینکه خود اسکلت فلزی به لحاظ استفاده از تیرورق با جان سینوسی در دسته بندی سوله سبک قرار می گیرد و ذاتاً ارزان تر هستند این است که با استفاده از روش های بهینه سازی با فرض ثابت بودن مساحت سالن ابعاد افقی را طوری انتخاب نماییم تا کمترین هزینه ساخت ساختمان را داشته باشد.


مهارت:

مهارت نتیجه به کارگیری تجربه، علم و ابزارآلات است. سوله مارکت با بهره گیری از این مهارت ها و استفاده از نوآوری های روز دنیا، ابزار دقیق و کارآمد و مطمئنی درصنعت ساخت سوله به حساب می آید.

همکاران ما در دفتر فنی ، کارخانه تولید و قسمت اجرا ونصب ازبین ماهرترین ها ، باتجربه ترین ها وباهوش ترین ها انتخاب شده اند تا بتوانند مورد اعتماد ما قرار بگیرند. ما نیز نگاه ویژه ای به این موضوع داریم چرا که اعتماد شما به ما نتیجه عملکرد آنهاست.


ارزش :

اطمینان از مفید بودن و بهره مندی مشتریان از مزایا و خدمات ما، احساس رضایت مشتریان نسبت به کاهش هزینه های رسیدن به اهدافشان در غالب یک فعالیت تجاری برد - برد را ارزش میدانیم.