شرکت فولاد کاوه جنوب کیش جهت تکمیل نیروی انسانی خود در بندرعباس از طریق آزمون و مصاحبه فنی، به صورت قرارداد مدت موقت طبق ضوابط قانون کار و تأمین اجتماعی مناطق ویژه اقتصادی، صنعتی از طریق تامین نیرو دعوت به همکاری می‌کند.علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با مراجعه این سامانه دفترچه مربوطه را دانلود و مطالعه کنند.
دهاقین از راه‌اندازی فاز دو فولادسازی این مجتمع تا پایان سال 1398 و بهره‌مندی نیروها در این فاز خبر داد و عنوان کرد: این فاز با ظرفیت تولید یک میلیون و 200 هزار تن شمش بیلت، ظرفیت تجمیعی این محصول را در این شرکت به دو میلیون و 400 هزار تن در سال خواهد رساند و ورود این فاز به مدار تولید این شرکت را در زمره تولیدکنندگان نخست شمش بیلت در کشور قرار خواهد داد و امید است با استفاده از نیروهای متخصص ظرف کمتر از دو سال تولید این فاز نیز به ظرفیت اسمی برسد.
وی خاطرنشان کرد: سهم تولید شمش بیلت شرکت فولاد کاوه جنوب کیش از سهم کل کشور در سال 1397 به میزان 2. 7 درصد بوده است که با توجه به ظرفیت های متعددی نظیر موقعیت جغرافیایی، دستیابی به مقاصد مختلف صادراتی و همچنین تکمیل زنجیره تولید در هلدینگ بالادستی از شرکت‌های آتیه‌دار صنعت فولاد به شمار می‌رود و امید داریم پس از بهره برداری از فاز جدید فولادسازی سهم حدود 14 درصدی از تولید بیلت کشور را به خود اختصاص دهد.