ظرفیت کارخانه ما برای تولید پروفیل فولادی، 150 هزار تن در سال است و قابلیت تولید انواع قوطی با سایز‌های مختلف را داریم. ماده اولیه این خط تولید، ورق گرم 37ST است که از شرکت‌های فولاد مبارکه و مجتمع فولاد سبا تامین می‌شود. طیف اصلی مصرف‌کنندگان ما را صنعتگران، سازندگان ساختمان و کارگاه‌های در و پنجره‌سازی تشکیل می‌دهند.
تامین مواد اولیه شرکت از طریق بورس کالا انجام می‌شود. شرکت فولاد مبارکه، به ‌عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده ورق گرم فولادی، این محصول را در بورس کالا عرضه می‌کند. البته چند شرکت دیگر نیز ورق گرم تولید می‌کنند اما به‌ دلیل کیفیت پایین‌تر محصولات آن‌ها، تولیدکنندگان پروفیل، ورق شرکت فولاد مبارکه را ترجیح می‌دهند. ورق‌های بی‌کیفیت، راندمان دستگاه‌های پروفیل‌سازی را کاهش داده و هزینه تولید را بالا می‌برد.
در گذشته عمده ورق گرم مورد نیاز صنایع تولید پروفیل در مجتمع فولاد سبا تولید می‌شد و شرکت‌های فولاد گیلان و نورد اهواز نیز این نوع ورق‌ها را تولید می‌کردند. مجتمع فولاد سبا در سال‌های گذشته به‌ طور متوسط در هر ماه 100 تا 115 هزار تن ورق گرم 37ST مورد نیاز صنایع پروفیل‌سازی را در بورس کالا عرضه می‌کرد که خوشبختانه الان این میزان در حال افزایش است.