از دست ندهید؛   »سوله دست دوم ارزان در سوله مارکت«

شما می توانید انواع سوله دست دوم یا استوک را در سوله مارکت بیابید. فقط کافیست کمی خوش شانس باشید تا سوله دست دوم با ابعاد و و متراژ مورد نیاز شما موجود باشد. برای اینکه بدانید چقدر خوش شانس هستید بهترین راه تماس مستقیم با کارشناسان ما در سوله مارکت است. البته راه های دیگری هم وجود دارد تا به اطلاعات کافی درباره لیست سوله های دست دوم و استوک ما دست یابید.

در ابتدا و قبل از معرفی لیست سوله های دست دوم این شرکت مایلیم تا اطلاعاتی را راجع به سوله های دست دوم در سوله مارکت توضیحاتی را به شما ارائه دهیم.

بیشتر بخوانید: کاربرد تیر ورق با جان موجدار در ساخت سوله

سوله دست دوم چیست؟

در سوله مارکت مانند هر مارکت دیگری سوله هایی با درجه بندی کیفی مختلف تولید و روانه بازار می گردد و بنا به درخواست مشتری و نیاز آنها تولید می شود. صادقانه بگوییم که در سوله مارکت تولیداتی داریم که به دلایل مختلف، انحراف از معیارهای استاندارد در حین پروسه تولید آنها از حد رواداری های مجاز بیشتر می شود یا طول مقطع آنها کوتاه است.

در واقع ما آنها را دور نمی ریزیم و با قیمت ارزان و تحت عنوان قطعات استوک برای فروش عرضه می کنیم تا همکاران و مشتریانی که سر رشته ای دارند می توانند اصلاحات مورد نیاز را انجام دهند با هزینه کمتر آنها را خریداری نمایند.

مزایای خرید سوله دست دوماین یک معامله برد برد و یا به عبارتی دو سر سود است چرا که انجام اصلاحات برای ما هم هزینه دارد ضمن اینکه در تولید هم تداخل ایجاد می کند که این هزینه ها تقریبا با سود مورد انتظار برابر است بنابراین به این نتیجه رسیده ایم که اگر قطعات استوک را ارزان تر بفروشیم ضرر نکرده ایم.


سوله دست دوم و و یا استوک ، بخاطر داشته باشید که سوله های دست دوم در سوله مارکت به معنای سوله کار کرده نیست و در واقع سوله نو است بال درجه کیفی پایین تر. یا همان سوله استوک عرفا به نام دست دوم و یا درجه دوم شناخته شده اند.

مشخصات تیر ورق های سوله دست دوم در سوله مارکت با سوله نو تفاوتی ندارد اما از آنجا که کلیه محصولات تیر ورق با جان موج دار تولید شده در شرکت خانه آفتاب شرق تحت گارانتی ۶۰ ماه و بیمه تضمین کیفیت بیمه ایران هستند بدیهی است که قطعاتی که استاندارد های لازم را ندارند و مشمول تضمین کیفیت نمی شوند در دسته بندی استوک ، دست دوم و یا درجه دو قرار می گیرند.

خرید سوله دست دوم (استوک)

برای خرید سوله دست دوم از سوله مارکت ساده ترین راه تماس با ما است. چنانچه برای خرید سوله دست دوم زمان کافی داشته باشید برای داشتن بهترین انتخاب در کانال تلگرام سوله مارکت عضو شوید جایی که لیست تولیدات استوک تیر ورق سینوسی خانه آفتاب بصورت هفتگی درج می شود

ما با در نظر داشتن نیاز شما به محض موجود شدن قطعات استوک متناسب با سوله مورد نظرتان شما را مطلع می کنیم و بهترین پیشنهاد قیمتی را ارائه می دهیم. این به معنی بی کیفیت بودن سوله های استوک نیست. همانطور که گفتیم سوله های استوک، سوله های نو با درجه کیفی پایینی هستند که ممکن است نتوانند انتظارات سختگیرانه کارشناسان بیمه کیفیت شرکت بیمه ایران را بر آورده سازند.

نحوه تماس با ما و دریافت مشاوره رایگان

شما می توانید جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در ساعات اداری با شماره تلفن های شرکت و یا شماره موبایل :  ۰۹۱۲۳۴۹۲۸۰۰ تماس تلفنی بگیرید یا در ساعات غیر اداری و روز های تعطیل از طریق اتوماسیون پیامکی شرکت به شماره : (66566766-021) اطلاعات مورد نظر خودتان را در هر ساعات از شبانه روز دریافت نمایید.