برای اطلاع از قیمت سوله دست دوم با ما در تماس باشید!

شماره موبایل واحد فروش سوله:  ۰۹۱۲۳۴۹۲۸۰۰
شماره تلفن دفتر مرکزی : ۰۲۱۶۶۵۶۶۷۶۶

در این مقاله در رابطه با قیمت سوله دست دوم برای شما نکاتی را بیان خواهیم نمود که می توانید در هنگام خرید مورد بررسی قرار دهید. مقوله های زیادی در قیمت سوله دست دوم تاثیر گذار است که ما سعی داریم در این مقاله به تمامی این موارد اشاره داشته باشیم.

سوله دست دوم ارزان در سوله مارکت

قیمت سوله دست دوم چگونه تعیین می شود؟

اولین معیاری که قیمت سوله دست دوم را تایین می کند عمر سوله است، سوله هایی که طول عمر پایین تری دارند و به هیچ عنوان در آنها زنگ زدی و یا خرابی دیده نمی شود ارزش خرید بالاتری دارند چرا که می توانند برای سال ها بدون مشکل و بدون تحمیل هزینه های تعمیر و نگهداری در پیشبرد اهداف شما موثر باشند. در نظر گرفتن میزان اصطکاک سوله دست دوم و یا همان پوسیدگی قطعات می تواند روی قیمت قیمت سوله دست دوم تاثیر بگذارد.

کیفیت سوله دست دوم

در اینجا منظور از کیفیت بالا بودن کیفیت مواد اولیه و مصالح ساخت سوله می باشد که باید در هنگام خرید سوله دست دوم به آن توجه ویژه ای داشت و یکی از معیارهای تعیین کننده در قیمت سوله دست دوم می باشد.

سوله های ساخته شده به وسیله تیرو ورق با جان سینوسی که در یک شرکت معتبر و با دستگاه های جوشکاری اتوماتیک ساخته شده باشند هم به لحاظ فولاد مصرفی و هم به لحاظ استحکام سازه می تواند بهترین گزینه برای خرید سوله دست دوم باشد.

بیشتر بخوانید: سوله نو بخریم یا سوله دست دوم

ما در سوله مارکت برای برطرف کردن نیاز شما به سوله دست دوم برای شما یک پیشنهاد ویژه داریم.ما در سوله مارکت تولیداتی داریم که به دلایل مختلف، انحراف از معیارهای استاندارد در حین پروسه تولید آنها از حد رواداری های مجاز بیشتر می شود یا طول مقطع آنها کوتاه است و شما می توانید این سوله ها را با قیمت مناسب و منصفانه خریداری نماید.

سوله هایی که به آنها اشاره شده اگر مطابق با نیاز شما باشند می توانند برای شما بسیار به صرفه تر باشند چرا که این سوله ها در واقع کارکرده نمی باشند و به هیچ عنوان مورد استفاده قرار نگرفته اند و در انبار نگهداری می شده اند. شما در واقع یک سوله نو خریداری کرده اید و می توانید این اطمینان را داشته باشید که سوله خریداری شده برای سالها به خوبی و بدون هیچ هزینه ای برای شما کار خواهند کرد.

بررسی قیمت سوله دست دوم

برند سازنده سوله

توجه کنید که سوله دست دومی که قصد خرید آن را دارید توسط کدام شرکت ساخته شده است. متاسفانه در طی سالهای اخیر شرکت های متفرقه سوله سازی بسیاری روی کار آمده اند که بدون توجه به استانداردهای سوله سازی و بدون هیچ دانش حرفه ای اقدام به تولید سوله می کنند و مشتریان هم با دیدن قیمت های پایین این شرکت ها اقدام به خرید آنها می کنند و پس از مدتی استفاده متوجه عیوب و نواقص سوله خریداری شده می شوند و در این شرایط سوله خود را به عنوان سوله دست دوم به فروش می رسانند.

سوله مارکت ماندگی انحصاری ساخت سوله با تیرورق سینوسی با دریافت انواع استانداردهای بین المللی و ایرانی یکی از با کیفیت ترین سوله ها را در سطح کشور تولید و روانه بازار می کند. توجه کنید که می توانید برای خرید سوله دست دوم با قیمت مناسب از مشاوره های کارشناسان سوله مارکت نیز بهره مند گردید.

بیشتر بدانید: معایب سوله دست دوم چیست؟

محل و کاربری سوله دست دوم

دیگر گزینه ای که می تواند شما را در قیمت سوله دست دوم راهنمایی کند بررسی کاربری سوله ای است که می خواهید خریداری کنید است. سوله هایی که در آن صنایع شیمیایی و پتروشیمی در آنها راه اندازی می شوند پس از چند سال به شدت آسیب خواهند دید و درواقع ما پیشنهاد می کنیم به دلیل خوردگی ها و آسیب های آنها اصلا اقدام به خرید آنها نکنید.

ههچنین سوله هایی که در مناطق مرطوب و شرجی قرار دارند نیز همین حال را خواهند داشت و پیشنهاد میکنیم در مورد قیمت این سوله های دست دوم حتما تحقیقات کاملی انجام دهید تا متحمل هزینه های بعدی آن نشوید.

قیمت سوله دست دوم مصلما با این چند موردی که در این مطلب به آنها اشاره شد تعیین نخواهد شد و حتما سعی کنید قبل از خرید حتما با یک شرکت متخصص در زمینه سوله مشاوره داشته باشید.

سوله مارکت آماده است تا در این زمینه مشاوره های لازم را به شما بدهد. حتما قبل از هر اقدامی با ما در تماس باشید.