امروزه برای انجام پروژه های بزرگ بخصوص ساخت سوله گرفتن مشاوره ساخت سوله بصورت تخصصی و حرفه ای یک نیاز غیر قابل انکار است و ما توصیه میکنیم این مشاوره ها را از شرکت هایی بگیرید که از تجربه کافی در این زمینه برخوردار باشند و به دانش تخصصی ساخت سوله بصورت کامل مسلط باشند.

جهت مشاوره ساخت سوله کلیک کنید

علت اینکه ما به تخصص و تجربه فنی مشاور ساخت سوله شما تاکید داریم به دلیل این است که اگر احیانا در هریک از مراحل ساخت سوله که شامل طراحی نقشه سوله، طراحی و اجرای فنداسیون سوله، نقشه اسکلت سوله، مواد مصرفی در ساخت سوله، طراحی بر اساس نوع کاربری سوله و پوشش سقف سوله و دیواره های آن و حتی محوطه سازی سوله اشتباهی صورت گیرد جبران آن در آینده بسیار مشکل و هزینه بر خواهد بود.

«مشاوره ساخت سوله نه پیشنهاد بلکه ضرورت است»

شرکت خانه آفتاب شرق با بیش از 15 سال سابقه ساخت انواع سوله های ورزشی، سوله دامپروری، سوله های همایش و نمایشگاه و بصورت تخصصی در امر ساخت سوله صنعتی و با تکیه بر دانش فنی روز دنیا که در اختیار دارد آماده ارائه انواع مشاوره ساخت سوله در زمینه های مختلف و انجام پروژه های شما از صفر تا صد کار می باشد.

شاید شما که به دنبال یک پیمانکار ساخت سوله هستید با نام سوله های ساخته شده با تیر ورق سینوسی بر خورده باشید. در ساخت این نوع سوله ها از یکی از جدیدترین متدهای ساخت سوله یعنی تیر ورق با جان سینوسی استفاده شده است که یکی از متدهای اصلی شرکت ما در تولید و اجرای سوله می باشد.

این محصول شرکت با نام تجاری WAVY WEB ،  تیر ورق متشکل از جان موج دار و بال تسمه ای است که در دنیا به نام Sin Beam  شناخته شده است.محصولی که مزایای فراوانی را برای سوله شما به ارمغان می آورد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید این مطلب را مطالعه نمایید«کاربرد های تیر ورق سینوسی» و یا جهت دریافت مشاوره های تخصصی تر و مختص موضوع فعالیت شما می توانید با شماره تماس هایی که در ادامه آورده خواهد شد تماس بگیرید.

به طبع جهت طراحی و پیاده سازی یک سوله مسائلی ممکن است وجود داشته باشد که فقط خود سازندگان و متخصصین با تجربه و با دانش فنی بالا از آن اطلاع داشته باشند، مسائلی که می تواند در مراحل بعدی کار خود را نشان دهد. عدم آگاهی از این نکات هر کدام به تنهایی می تواند هزینه زیادی را بر شما متحمل نماید. این موارد می تواند هزینه های اضافی پنهان، عدم تنظیم قرارداد صحیح یا مشکلات سازه ای برای شما باشد.

راه حل ساده است؛ انجام مشاوره ساخت سوله قبل از انجام هرکاری و بهره گیری از دانش یک مشاور سوله سازی خبره که از زوایای مختلف آن آگاه است. مشاور با نیاز سنجی شما پیشنهادات و مسائلی را مطرح خواهد نمود که راه گشای پروژه شما در آیند خواهد بودو استفاده از آن کمک بزرگی به شما خواهد کرد.


با مطالعه مطلب زیر با خصوصیات مشاور ساخت سوله خوب آشنا شده و سپس از لیست مجریان نیروی مناسب خود را انتخاب نمایید.

  1. داشتن گواهی نامه های لازم جهت ساخت سوله استاندارد
  2. بهره گیری از آخرین دانش های مرتبط با معماری و عمران
  3. دارا بودن تجربه کاری مرتبط و سابقه ساخت سوله های گوناگون
  4. توانایی انجام تمامی مراحل ساخت سوله و اشراف داشتن به آنها
  5. اهمیت دادن به سلایق و خواسته های مشتری
  6. داشتن صداقت و دلسوز بودن در کار
  7. داشتن تجربه بالا جهت نیازسنجی و درک درست نوع کاربری سوله شما
  8. خوشنام بودن و اعتبار در بازار کار
  9. داشتن بینش و اهتمام در انجام درست کار و آینده نگری داشتن
  10. بهره گیری از دانش و توانایی نیروهای مجرب و کاردان در تیم خود

دلیل اهمیت تخصص داشتن مشاوره ساخت سوله

هر نوع سازه روش ها و موارد خود را دارد. سوله نیز ار این قاعده مستثنی نیست. مشاور ساخت سوله باید با این صنعت آشنایی کامل داشته باشد. در خصوص اطمینان از این مورد و همچنین مجرب بودن مشاور بررسی رزومه می تواند به شما کمک کند. از صحت رزومه اطمینان حاصل نمایید. رزومه باید بالاخص در مورد مشاوره سوله سازی آیتم هایی را دارا باشد.

مشاوره ساخت سوله اگر از تخصص کافی برخوردار نباشد و به اصطلاح تازه کار یا خوشنام نباشد می تواند به شما و کسب و کار شما ضررهای جبران ناپذیری وارد نماید. بطور مثال اگر در مرحله طراحی و پیاده سازی فونداسیون سوله بررسی های لازم بر روی محل احداث سوله انجام نگرفته باشد می تواند بنیان سوله ای که در آنجا قرار می گیرد را به خطر بیندازد.

انواع مختلف سوله و جود دارد که هرکدام از جهاتی خاص و تایید شده می باشند. یک مشاوره تخصصی طراحی و ساخت سوله می تواند بهترین نوع سوله را جهت بیشترین بهره وری را به شما پیشنهاد نماید. پیشنهادی که قبل از آن شاید شما از زوایای پنهان آن اطلاع نداشته باشید.

مشاور ساخت سوله باید آینده نگر باشد که این امر با تجربه به دست می آید. باید از تمامی مواردی که ممکن است در آینده پیش بیاید آگاه بوده و آن را با شما در میان بگذارد. در غیر اینصورت پس از گذشت چند ماه یا یک سال می بینید مواردی دیده نشده که اگر در همان زمان ساخت سوله دیده شده بود بسیار کم هزینه تر انجام می شد. این مورد هم در خصوص خود سازه و هم موارد عمرانی باید دیده شود.