با پیشرفت بشر در حوزه صنعت و تجارت نیاز به انواع سوله های صنعتی بطور جدی خود را نشان داد و وجود سازه هایی با قابلیت پوشش بالا و ارتفاع بیشتر با وزن کم به یک نیاز جدی در حوزه‌ شرکت های صنعتی و تجاری تبدیل شد. حال سالهاست که انواع سوله های صنعتی با کاربردهای مختلف شامل: سوله کارخانه ای،سوله های صنعتی پیشرفته برای سردخانه ها، سوله های دامداری و صنایع غذایی در حال احداث می باشد و بطور روز افزون در حال گسترش می باشند.

ما در سوله مارکت برای تمام مشتریان خود طیف وسیعی از سوله‌های صنعتی را پیشنهاد می دهیم که از جمله آنها می‌توان به سوله کارخانه‌ای، سوله‌های صنعتی پیشرفته، سوله‌های صنعتی با متراژ کم و غیره اشاره کرد. با توجه به اینکه ما به تازگی مجهوز به ساخت انواع تیر روق های سینوسی برای ساخت سوله شده ایم و با توجه به فواید فراوانی که این سازه های پیش ساخته دارند پیشنهاد میکنیم ساخت سوله صنعتی با این سازه های مدرن در برنامه خود قرار دهید .

انواع سوله های صنعتی بر اساس کاربرد

انواع مختلفی برای سوله های صنعتی تعریف می شود که ما در ادامه سعی میکنیم مهمترین آنها را بیان کنیم.

سوله کارخانه‌ای

سوله کارخانه ای یکی از الزامات شرکت های بزرگ تولیدی می باشد که برای طراحی و ساخت اینگونه سوله ها نیاز به تجربه و دانش بالایی می باشد. شرکت خانه آفتاب شرق یکی از بزرگترین و مورد اعتمادترین تولید کنندگان سوله‌های کارخانه‌ای می‌باشد و همواره برای بالا بردن کیفیت ساخت اینگونه سوله ها در حال انجام تغییرات گسترده‌ای در کیفیت و اندازه خود داشته‌اند و از سازه‌های دارای یک طرف باز و سقف‌های نازک به سمت سوله‌های دارای پوشش سقف سوله مناسب به همراه عایق و ورودی الکتریکی در حال تغییر بوده‌اند. ساختار آنها را می‌توان به راحتی سر هم و از هم جدا کرد.

سوله‌های صنعتی پیشرفته


سوله های صنعتی پیشرفته که برای طراحی آنها نیاز به دقت بالا است و دارای اجزای گوناگونی هستند که برای ساخت سوله های صنعتی پیشرفته می بایست تمامی عوامل موثر را در نظر داشت و آنها را رعایت کرد. چرا که کوچک ترین بی اهمیتی به نکات ریز و دقیق ممکن است خسارات زیادی را بر جای بگذارد. طراحی سوله های صنعتی ممکن است توسط افراد شرکت نرم افزاری با کمک نرم افزار صورت بگیرد. البته در بعضی از مواقع نیز ممکن است توسط افراد متخصص و مهندسین حرفه ای انجام گیرد.

سوله‌های صنعتی با متراژ کم

بسیاری از صنایع کوچک و متوسط برای راه اندازی پروژ های خود به سوله های صنعتی با متراژ کم نیاز دارند. ما در سوله مارکت بهترین ایده ها را برای اینگونه سوله ها ارائه می دهیم و به خاطر قدرت مانور بالایی که تیرورق های موجدار به ما می دهند می توانیم تمامی نیازی ها آنها را براورده کنیم.

اینگونه سوله ها معمولا برای استفاده به عنوان سوله انبار کالا، سوله تاسیسات و غیره به کار می‌روند. این سوله‌ها به نگهداری کمتری نیاز دارند و به منظور استفاده برای مدت زمان طولانی عایق بندی و سفارشی سازی شده اند. شرکت سوله مارکت این سوله‌ها را در شکل، اندازه و طرح‌های مختلفی ارائه می‌دهد تا با نیازهای متغیر مشتریان سازگار باشند.

بیشتر بخوانید: هزینه های ساخت سوله انبار به جه صورت می باشد؟

سوله صنعتی با تیر ورق سینوسی

با به کارگیری پیشرفت‌های خود در حوزه فناوری و ساخت سوله درسال های اخیر به وجود آمده و با ورود تیرورق های با جان سینوسی، بسیاری از مشکلات سوله های سنتی مرتفع گردیده و می توان سوله هایی با ارتفاع دهانه بالا تر و سبک تر و مقاوم در برابر تنش های زیست محیطی ایجاد کرد. به لطف این فناوری جدید در ساخت سوله ما طیف گسترده‌ای از سوله‌های صنعتی را که به منظور برآورده کردن نیازهای شرکت های صنعتی ایجاد می شوند را طراحی و عرضه می کنیم. این سوله‌ها با استفاده از بهترین مواد خام ساخته می‌شوند تا کیفیت جهانی آنها تضمین شود.

این سوله ها همچنین دارای اسکلت فلزی بسیار مستحکم، ایمن و در مقابل شرایط نامطلوب هستند. آنها همچنین بهترین مواد ممکن را در ساختار خود دارند. این سوله‌ها در بخش تجاری طرفداران زیادی دارند، که به دلیل کیفیت خارق العاده، توانایی مقاومت در مقابل شرایط جوی نامناسب و همچنین توسعه و دوام بالای آنها می‌باشد.

سوله کارخانه‌ای پیش ساخته

انواع مختلف سوله کارخانه‌ای پیش ساخته با عناوینی مانند سوله های UBM، سازه های فلزی LSF و سوله های خرپایی و ... در حال تولید هستند. این سوله‌ها بهترین گزینه برای تاسیسات و راه اندازی شرکت‌های نوین می‌باشند که نیاز مبرم به سوله های سبک دارند. اینگونه سوله ها به دلیل شکل مقاوم، نگهداری کم و نصب آسان و سریع خود معروف هستند.

در پایان خاطر نشان می سازیم که مهمترین فاکتور برای ساخت یک سوله صنعتی با کیفیت مواد اولیه مرغوب و بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا برای فرم دهی و جوشکاری اینگونه سوله ها می باشد. پس پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی به سابقه شرکت های سوله سازی دقت نمایید تا بتوانید بهترین انتخاب را برای سوله های خود داشته باشید.