اگر به دنبال احداث سوله های مدرن هستید کار را به ما بسپارید!

سوله مارکت نمایندگی انحصاری طراحی و ساخت سوله به وسیله تیر ورق های با جان سینوسی (موجدار) در ایران

تماس جهت دریافت مشاوره

مزایای ساخت سوله با تیر ورق با جان موجدار

در کشور عزیزمان ایران سال هاست که طراحی و ساخت سوله به همان شیوه قدیم و با تیرهای I ساخته می شدند که هم از وزن بالایی برخوردار بودند و هم هزینه های بالایی برای ساخت آنها لازم بود و روند ساخت آنها بسیار کند پیش می رفت ولی در طی سال های اخیر و همگام با پیشرفت تکنولوژی تیرورق های سینوسی نیز در کشورمان برای ساخت سوله بکار گرفته شد.

 تیر ورق های با جان سینوسی بعلت سبکی وزن نسبت به تیر ورق های معمولی با مقاومت بالا امروزه در بسیاری از کشورهای پیشرفته به جهت استفاده در قاب های اصلی سازه های فلزی کاربرد فراوانی دارد . در ساخت تیر ورق با این تکنیک ، جان تیرها بصورت موجی بوده و نیاز به سخت کننده های جانی ( استیفنر ) را از بین می برد.

سوله های ساخته شده با تیر ورق سینوسی وزن سازه را حداقل ۳۰% کاهش می دهد

از تیرورق با جان موجدار(سینوسی ) جهت ساخت انواع سوله ها، سالن ها، انبار ها، سوله های ورزشی، سوله گاوداری، سوله مرغداری، سوله های صنعتی و سوله هایی که نیاز به جرثقیل سقفی دارد بسیار ایده آل و کارا بوده و دارای مزیت هایی زیادی از قبیل بهینه شدن محاسبات سازه ، سبک شدن وزن کلی سازه و زیبایی سوله فلزی نصب شده در حالت بدون پوشش (EXPOSE) می باشدمزایای تیر ورق با جان موجدار را بدانید .


تمامی مراحل ساخت تیر ورق سینوسی با استفاده از ماشین آلات مدرن همراه با تکنولوژی پیشرفته ساخته می شود و با استفاده از روبات های مجهز به ابزارهای الکترونیکی و مکانیکی بسیار دقیق و همچنین استفاده از سیستمهای هوشمند در برش ورق ها با پرت و ضایعات ناچیز ورق های موجدار ساخته می شوند.

همچنین سرعت تولید تیرورق بسیار بالا بوده و سفارشات در کمترین زمان ممکن آماده می شود. این عوامل باعث سرعت زیاد ساخت و تولید و در نهایت کاهش قیمت تمام شده محصولات تولیدی که درآخر منجر به رضایت مصرف کننده میشود .

بیشتر بدانید:

خط تولید اتوماتیک COLD FORMING ( سرد نورد شده ) متشکل از چند یونیت دیکویلر ، برش دهنده ، سوراخکاری و فرم دهی برای تولید انواع مقاطع Z-C-U و غیره مورد استفاده قرار میگیرد که لاپه های (Zهای) مصرفی در سوله های ساخت شرکت خانه آفتاب شرق در نهایت دقت در سوراخکاری و خمکاری تولید میگردد که در هنگام فرآیند نصب به زیبایی اسکلت سوله نصب شده می افزاید .