برای ساخت سوله سبک و ارزان قیمت در هر نقطه ای از کشور که هستید می توانید با ما در تماس باشید.

مشاوره ساخت سوله سبک ارزان قیمت با کیفیت بالا

سوله مارکت: 02166566766


ساخت سوله سبک ارزان و با کیفیت

در طی سال های اخیر صاحبان صنایع و واحدهای تجاری به دلیل هزینه های زیادی که ساخت سوله بر آنها تحمیل کرده توجه ویژه ای به سوله های سبک و ارزان قیمت نموده اند. و حال سوله های سبک و ارزان که از کیفیت بالایی هم برخوردار باشند از جمله مهم ترین و پرطرفدار ترین سازه های فلزی هستند که در سوله سازی مورد استفاده قرار می گیرند. این سازه های فلزی از ورق های فولادی در قطرهای مختلف ساخته می شوند.

ما در شرکت خانه آفتاب شرق (سوله مارکت) در زمینه طراحی و ساخت سوله های سبک با تیر ورق با جان موجدار فعالیت می کنیم ساخت و استفاده از این سازه های پیش ساخته برای ساخت سوله سبک و ارزان قیمت و تیر ورقی در ایران قدمت زیادی ندارد. در ساخت این نوع سوله ها ، با توجه به نقشه اسکلت فلزی طراحی می شود، قطعات برش خورده و سپس ستون ها و رفتر ها در کارخانه سوله سازی با استفاده از دستگاه های پیشرفته جوشکاری شده و آماده می گردند.

اگر به دنبال یک سوله استاندارد با قیمت مناسب هستید که در مدت زمان کوتاهی آماده بهره برداری باشد ما محصولات شرکت سوله مارکت را مناسب ترین گزینه برای شما می دانیم.

با ما در تماس باشید...

چرا باید سوله سبک را انتخاب کرد؟

مهندسان ساخت سازه امروزه تاکید زیادی روی ساخت سوله سبک و ارزان دارند. دلیل اینکه همواره سوله سبک و ارزان پیشنهاد می شود چیست؟ چرا بسیاری از شرکت های باسابقه و معتبر سوله سازی جهت توسعه شرکت خود به دنبال ساخت سوله های سبک و مدرن هستند؟

واقعیت این است که وزن سازه در حوضه ساخت و ساز و معماری و بخصوص ساخت سوله سبک و ارزان موضوع بسیار مهم و تایین کننده ای است و آنها همواره نگران زیاد شدن وزن سازه هستند. ساده بگوییم اگر وزن سازه زیاد باشد آسیب پذیرتر و سست تر خواهد بود!

در حالی که استفاده از فولاد در ساخت سوله باعث مقاومت بالا در برابر عوامل مختلف از جمله شرایط جوی و فشار های ناشی از رخدادهای طبیعی می شود اما اگر به صورت اصولی و مهندسی شده این کار صورت نپذیرد می تواند خود عامل بروز مشکلات عدیده در ادامه کار شود.

تیر ورق های سنتی در آزمایشات همواره عملکرد خوبی از خود نشان نمی دادند و مهندسان را مجبور به استفاده از فولاد بیشتر برای حفظ مقاومت و ایمنی سازه می کرد و عملا ساخت سوله سبک و ارزان ممکن نبود. اینجا بود که با یک تغییر مهندسی در ساخت تیر ها و ایجاد موج در جان تیر بسیاری از این مشکلات مرتفع شد و دیگر به راحتی می توان سوله هایی با وزن کمتر و با استفاده از فولاد کمتری با مقاومت بالا تر ساخت.

توجه به نوع سوله سبک بسیار مهم است!

چرا می گوییم برای ساخت سوله سبک ارزان قیمت و مناسب قبل از هرچیز به متریال هایی که در ساخت آن بکار برده می شود توجه نمایید!؟ زیرا اگر هدف از ساخت اینگونه سوله ها تنها سبک سازی آن باشد به راحتی می توان آن را عملی کرد ولی آیا ایمنی و استانداردهای لازم در آنها رعایت شده است!!؟! این سوالی است که باید بطور جدی به آن پرداخته شود.

شرکت خانه آفتاب شرق نمایندگی انحصاری طراحی و تولید تیر ورق با جان موجدار در ایران با بهره گیری از دانش متخصصان برومند کشور و با استفاده از دستگاه های پیشرفته موفق به ساخت تیر ورق با جان موجدار(سینوسی) و مطابق با استانداردهای بین المللی گردیده است. تیرهایی که در دنیا به عنوان یکی از جدیدترین متدهای ساخت سازه های فولادی سبک و مقاوم و در عین حال ارزان سالهاست بکار گرفته می شود.

اما در مورد همین سازه های پیش ساخته نیزباید دقت کنید چرا که به تازگی شرکت هایی بدون انجام هیچ گونه محاسبات مهندسی و بدون تجهیزات مدرن جوشکاری استاندارد اقدام به ساخت اینگونه سوله ها می کنند که امری بسیار پر ریسک و خطرناک است و باید مراقب اینگونه مسائل بود.

برای خرید سوله سبک ارزان و سریع  می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا در مورد ساخت سوله شما به وسیله تیر ورق سینوسی اطلاعات کامل را خدمت شما ارائه نمایند.

از دیگر مزایای شاخص این نوع سازه ها می توان به ساخت سوله با دهانه های بزرگتر و بدون استفاده از ستون در وسط سازه و همچنین ساخت سوله های با ارتفاع بالا نیز اشاره کرد. وجود ستون در داخل سازه باعث ایجاد مزاحمت های کاری بسیاری هم از جهت نصب تجهیزات و هم از جهت انجام امور کاری می گردد. سوله های بدون ستون وسط باعث بالا رفتن راندمان کاری واحد تولیدی می گردد.

استفاده از پیچ و مهره جهت اتصال این سازه ها نیز قابلیت جابجایی و دمونتاژ کردن سازه در یک محل دیگر را فراهم می آورد. همچنین مقاومت بالای سازه امکان نصب انواع جرثقیل های سقفی را برای کارفرمایان فراهم نموده است.

بیشتر بخوانید: مزایای تیر ورق با جان موجدار چیست؟

از دیگر ویژگی های سوله های ساخته شده با تیر ورق سینوسی می توان به: امکان ساخت سوله در طبقات مختلف ، سهولت در نصب و جابجایی ، قابلیت بازیافت و سهولت در تعویض قطعات ، باز و بسته کردن آسان قطعات و بسیاری موارد دیگر اشاره نمود.

شرکت خانه آفتاب شرق (سوله مارکت) با داشتن واحد طراحی اقدام به طراحی اسکلت های فلزی مطابق با خواسته شما می نماید و همچنین پس از انجام مراحل تاییدیه و استاندارد سازی، شروع به ساخت سوله پیش ساخته  شما خواهد کرد و در تمام طول ساخت سوله شما واحد بازرسی و کنترل کیفیت بر برشکاری و جوشکاری و نصب سوله شما نظارت کامل خواهد داشت.