برای صاحبان صنایع سوله آماده تحویل یکی از موهبت هایی محسوب می شود که کمتر ممکن است در کار با آن مواجه گردند. سوله مارکت با داشتن خط تولید سوله پیشرفته و ساخت سوله با سرعت بالا همواره یکی از دارندگان سوله آماده تحویل در تهران می باشد که بدون هیچ محدودیتی آماده ارسال سوله های آماده تحویل خود از انبار به مشتریانش در سراسر کشور می باشد.

آیا به دنبال یک شرکت معتبر برای خرید سوله آماده تحویل هستید؟

_ پیشنهاد میکنیم با کارشناسان ما در سوله مارکت در ارتباط باشید.

استعلام قیمت خرید سوله آماده تحویل در تهران

شرکت خانه آفتاب شرق (سوله مارکت) تولید کننده سوله با تیر ورق سینوسی که یکی از برترین و مدرن ترین متدهای ساخت سوله در جهان است همواره جهت افزایش راندمان کاری سوله هایی با ابعاد استاندارد تولید نموده و به عنوان سوله آماده تحویل به مشتریان خود پیشنهاد می کند.

شما می تواند جهت دریافت آخرین آمار موجودی سوله آماده تحویل در شرکت با ما در ارتباط باشید.

سوله آماده تحویل چگونه است؟

بطور کلی در بازار سوله آماده تحویل به دو شکل سوله نو و سوله دست دوم ارایه و خرید و فروش می شود. به دلایل مختلف برخی شرکت های سوله سازی معتبر بدون ثبت سفارش اقدام به ساخت سوله های نو کرده و سوله آماده تحویل به مشتری خود را تولید و در انبار نگهداری می کنند.

در همین راستا سوله مارکت نیز به پشتوانه دستگاه های پیشرفته و قابلیت انعطاف پذیری بالایی که تیر ورق های با جان موجدار در ساخت سوله به ما میدهد اقدام به ساخت سوله بدون دریافت سفارش کرده و آن را در انبار خود دپو می کنیم.

در واقع سوله دست دوم به معنای سوله کار کرده در سوله مارکت وجود ندارد! و سوله هایی که ما به عنوان سوله دست دوم به شما می فروشیم سوله هایی است که به هردلیل و به خاطر عدم تطابق از نظر ابعاد و متراژ با سفارش مشتری در انبار مانده است و با قیمت سوله دست دوم به فروش می رسد.

حال سوله آماده تحویل چه فایده ای دارد؟

  • این امکان در سوله مارکت وجود دارد که مشتری در زمان معامله، سوله خود را دیده و اقدام به خرید کند و این یک مزیت فوق العاده برای آنها محصوب می شود.
  • زمان مهمترین دغدغه کسانی است که نیاز به یک سوله دارند و سوله آماده تحویل می تواند کار آنها را در مدت زمان کوتاهی پیش ببرد.
  • سوله آماده تحویل را می توان با قیمت های پایین تر تهیه نمود به دلیل اینکه هزینه های ساخت آنها کمتر بوده است.
  • این صرفه جویی در زمان مشتری و تولید کننده خود عاملی است که موجب می شود کیفیت کار بالا برود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره می توانید از طریق راه های ارتباطی که در قسمت تماس با ما آورده شده است با ما در ارتباط باشید.