اگر قصد خرید سوله دست دوم دارید با ما در تماس باشید!

شماره موبایل واحد فروش سوله:  ۰۹۱۲۳۴۹۲۸۰۰
شماره تلفن دفتر مرکزی : ۰۲۱۶۶۵۶۶۷۶۶

خرید سوله دست دوم به توجه به بالا بودن هزینه های ساخت سوله در طی سالهای گذشته بسیار مورد توجه قرار گرفته است.به همین منظور اگر دنبال خرید سوله دست دوم هستید مواردی را که می توانید در هنگام خرید مورد بررسی قرار دهید را جهت آشنایی بیشتر شما قرارداده ایم.با ما همراه باشید

سوله دست دوم ارزان در سوله مارکت

به چه مواردی باید هنگام خرید سوله دست دوم توجه کرد

اگر درمورد سوله ها اطلاعاتی ندارید پیشنهاد میکنم اول بخش مقالات و وبلاگ سوله مارکت را مطالعه نماییدو ولی اگه قصد خرید سوله دست دوم با کیفیت و مقرون به صرفه هستید تا پایان این مطلب با ما باشید.

با توجه به اینکه این نوع سوله ها قبلا مورد استفاده قرار گرفته اند دارای شرایط خاصی هستند که در صورت توجه نکردن به آنها ممکن است در خرید سوله دست دوم تان به دردسر بیفتید. از این رو توجه به نکات زیر در هنگام خرید کمک بسیار زیادی را به متقاضیان خواهد کرد.

کیفیت سوله دست دوم

شاید مهمترین نکته در هنگام خرید سوله دست دوم بررسی کیفیت سوله می باشد. بنابراین یکی از راه های تشخیص با کیفیت بودن سوله ها بررسی میزان اصطکاک سوله یا پوسیدگی قطعات آن است زیرا هرچه مدت زمان استفاده از سوله ها بیشتر باشد به همان اندازه اصطکاک و پوسیدگی قطعات نیز بیشتر خواهد شد. از اینرو در هنگام خرید باید به سال ساخت سوله های دست دوم مورد نظر به خوبی توجه و دقت داشته باشید.

وزن سوله دست دوم

افراد متخصص در زمینه سوله می دانند که ورزن سوله یکی از مهمترین شاخصه ها برای تعیین قیمت سوله دست دوم می باشد و در هنگام خرید سوله دست دوم باید به آن توجه ویژه ای نمود.البته پیشنهاد می شود تا جای ممکن از خرید سوله های کارکرده بر اساس وزن خوداری نمایید. زیرا این نوع سوله ها به دلیل اینکه از وزن سنگینی برخوردار هستند در بیشتر مواقع از سوله نو هم گران تر می شوند. 

پیشنهاد ما این است که بهترین روش برای خرید سوله کارکرده به صورت متر مربع می باشد.  زیرا در این حالت سوله دست دوم خریداری شده حدوداً  30 الی 40 درصد ارزان تر از سوله های نو می باشد و از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه است.

یکی از مهمترین نکات در هنگام خرید سوله کارکرده بر اساس وزن سوله ساخته شده با تیر ورق با جان سینوسی است. همانطور که میدانید سوله های ساخته شده با تیر ورق سینوسی به نسبت سوله های دیگر از وزن بسیار کمتری برخوردار است و همین نکته می تواند امتیاز مثبتی برای خرید سوله مورد نظر باشد.

محل اجرای سوله

 توجه به محل اجرای سوله قبل از انتخاب سوله از دیگر مواردی است که باید به دقت مورد توجه قرار گیرد. بنابراین باید با توجه به منطقه مورد نظر اقدام به انتخاب سوله نمایید و منطقه مورد نظر را از لحاظ زلزله و میزان بارش برف و باران به خوبی بررسی نمایید تا از خسارت جبران ناپذیر آینده به نوعی جلوگیری نمایید. برای مثال در مناطقی که دارای آب و هوای گرم و مرطوبی هستند نمی توان از سوله های کارکرده ای که معمولی یا بازسازی شده ایی هستند استفاده نمود زیرا سوله ها در این گونه مناطق به دلیل اکسیده شدن ظاهر بسیار بدی را پیدا خواهند کرد.

بیشتر بخوانید: هزینه ها و نحوه اجراب فنداسیون سوله

ابعاد سوله

 از دیگر نکات مهم و کلیدی که باید در موقع خرید به آن توجه داشته باشید ابعاد سوله است. ابعاد سوله استاندارد باید مشخصات مکانی که قرار است سوله در آن نصب شود به خوبی مطابقت داشته باشند تا امکان نصب سوله در مکان مورد نظر وجود داشته باشد. زیرا در غیر اینصورت نصب سوله به هیچ وجه امکانپذیر نخواهد بود و باعث به وجود آمدن هزینه های اضافی و زیاد دیگر برای کاربران خواهد شد.

اتصالات سوله

  همانطور که می دانید سوله به سقف شیب داری گفته می شود که دارای اتصالات پیچ و مهره می باشد. از اینرو در هنگام خرید سوله دست دوم باید به این اتصالات توجه و دقت خاصی را داشته باشید. زیرا در صورتی که این پیچ و مهره ها زنگ خورده باشند قابل استفاده نخواهند بود و باعث به وجود آوردن هزینه های اضافی و گزاف خواهد شد.