بایگانی نوشته‌ها


معرفی اجمالی انواع ورق آهن مورد استفاده در ساخت سوله

معرفی اجمالی انواع ورق آهن مورد استفاده در ساخت سوله

مسلما ساخت سوله بدون استفاده از آهن و فولاد تقریبا غیر ممکن است و در عین حال کیفیت آهن مصرفی در ساخت سوله نیز تاثیر بسزایی روی کیفیت سوله ساخته شده خواهد گذاشت. با ما همراه باشید تا انواع تیرآهن های کارخانه را به شما نشان دهم.

اطلاعاتی درباره نحوه عایق کردن سوله

اطلاعاتی درباره نحوه عایق کردن سوله

عایق کردن سوله ها به خصوص در مناطقی که دارای شرایط خاص آب و هوایی می باشد یک ضرورت است تا از سوله در برابر رطوبت، حریق، صدا، سرما و گرما محافظت شود. شرکت سوله مارکت تولید کننده ورق های سینوسی با جان موجدار آماده ساخت انواع سوله با کیفیت بالا می باشد و در صورت لزوم عایق سازی سوله را به بهترین شکل انجام می دهد.

قیمت سوله دست دوم و مشاوره برای خرید اینگونه سوله ها

قیمت سوله دست دوم و مشاوره برای خرید اینگونه سوله ها

در این مطلب قصد داریم تا به شما اطلاعاتی را ارائه نماییم تا کمک کند تا قیمت سوله دست دومی که قصد خرید آن را دارید را بتوانید بهتر تشخیص دهید. هرچند که پیشنهاد میکیم که اگر خرید سوله دست دوم دارید حتما با کارشناسان ما در این زمینه در ارتباط باشید.

سوله فلزی LSF به چه سوله هایی گفته می شود ؟

سوله فلزی LSF به چه سوله هایی گفته می شود ؟

در این مقاله قصد داریم تا در مورد ساخته سوله به روش LSF برای شما مطالبی را عنوان کنیم چرا که ساخت سوله به اینروش مدتی است در کشور به دلیل مزایای زیادی که برای سوله سازان فراهم می کند مورد توجه قرار گرفته است هرچند که معایبی هم دارد. با ما همراه باشید.

سفارش ساخت سوله در کمترین زمان ممکن و با استانداردهای روز دنیا

سفارش ساخت سوله در کمترین زمان ممکن و با استانداردهای روز دنیا

اگر قصد دارید برای پیشبرد پروژه خود و یا راه اندازی آن سفارش ساخت سوله دهید پیشنهاد میکنم این مطلب را مطالعه نمایید تا بهتر بتوانید در زمینه نوع سوله و شرکتی که میخواهید با آن قرارداد امضا کنید را بشناسید.

فولاد هرمزگان برای داخلی سازی 7 هزار ردیف کالای خارجی اقدام کرد

میزان تولید و فروش شرکت فولاد هرمزگان و اقدامات اثربخش این شرکت فولادی در حوزه حمایت از بومی سازی جهت رسیدن به تأمین پایدار و کیفی داخلی پرداخته است و اعلام کرد فولاد هرمزگان با بهره‌گیری از توان شرکت‌های سازنده داخلی، دانشگاه‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان و پارک‌های علم و فناوری تدوین شد از ابتدای سال ۹۸ تاکنون پروژه داخلی‌سازی حدود ۹۰۰ ردیف از کالای خارجی مورد نیاز را آغاز کرده است.با توجه به شرایط پیش رو و اعمال تحریم‌ها، توجه به مقوله بومی‌سازی به عنوان یک فرصت می‌تواند در راستای رشد بهره‌وری و تقویت صنایع مفید واقع شود.

عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...